КАМІНЬ-КАШИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

 

      Н А К А З

 

23 грудня 2016 року             м. Камінь-Каширський                             №378

 

Про підвищення кваліфікації

педагогічних кадрів установ

освіти району у 2017 році

 

            На виконання вимог Закону України «Про освіту» та наказу управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА № 628 від 28 листопада 2016 року «Про підвищення кваліфікації педагогічних кадрів установ освіти області в 2017 році» та з метою забезпечення професійної підготовки педагогічних кадрів шляхом поглиблення, розширення і оновлення їх професійних знань, умінь і навичок

 

НАКАЗУЮ:

 

            1. Забезпечити виконання плану-графіка підвищення кваліфікації керівних і педагогічних кадрів установ освіти району на 2017 рік, складений у відповідності до замовлень шкіл району та позашкільних закладів (додається).

            2. Завідувачу методичного кабінету відділу освіти Подшивалкіній Л.П., керівникам освітніх установ та позашкільних закладів забезпечити якісне виконання плану-графіку підвищення кваліфікації керівних і педагогічних кадрів установ освіти району в 2017 році відповідно до чинного законодавства.

            3. Завідувачу методичного кабінету відділу освіти Подшивалкіній Л.П.:

            3.1. Забезпечити диференційований підхід до підвищення кваліфікації педагогічних працівників у відповідності з планом-графіком ВІППО з урахуванням їх освіти, фаху, стажу роботи, рівня професійної підготовки, результатів діагностики та індивідуальних запитів і потреб.

4. Централізованій бухгалтерії відділу освіти Должко Л.М. передбачити відповідні кошти та забезпечити своєчасне фінансування на проведення курсів.

            5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

 

 

Начальник відділу освіти                                                 В.І. Пась

 

 

Подшивалкіна 23483                        

 

 

 

 

План – графік

підвищення кваліфікації керівних і педагогічних кадрів на 2017 р.

 

І півріччя

 

10 січня - 27 січня (3 тижні)

 

Керівники ЗНЗ (фах: фізика, математика,інформатика)                            План    Викон.

   1.          

Бащук Н.М.

НВК №1 м.К-Каширського

 

 

 

Вихователі ДНЗ (вища категорія)

 

Вчителі початкових класів, що атест. на встан.І або вищої категорії

1.          

Шпанчук Р.І.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Піщане

 

 

 

Вчителі біології та екології (вища категорія)    

1.          

Прач М.І.

ЗОШ І-ІІІ ст.с.Добре

 

 

   2.          

Митчик Л.І.

ЗОШ І-ІІ ст.с.Осівці

 

 

   3.          

Христинець Н.А.

ЗОШ І-ІІІ ст.с.Хотешів

 

 

 

Вчителі англійської мови (вища категорія)        

1.          

Симонович В.О.

НВК №1 м.К-Каширського

 

 

2.          

Румін Л.М.

ЗОШ І-ІІІ ст.с.Видерта

 

 

 

Вчителі географії           

1.          

Турковець П.Ю.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Грудки

 

 

   2.          

Вакулінська Г.В.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Черче

 

 

 

Вчителі історії (  вища категорія )   

1.          

Пугач М.С. 

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Піщане

 

 

   2.          

Свистун М.М.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Мостище

 

 

 

Вчителі математики (ІІ категорія, спеціалісти) 

1.          

Оліферчук Г.В.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Піщане

 

 

   2.          

Гаврилюк Т.С.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Сошичне

 

 

   3.          

Багнюк Г.Ф.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Соснівка

 

 

 

Заступники директорів шкіл з виховної роботи

 

Вчителі німецької мови

1.          

Лошик І.А.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Сошичне

 

 

2.          

Мізюк С.Г.

ЗОШ І-ІІІ ст.с.Тоболи

 

 

3.          

Шепшелей С.А.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Нові Червища

 

 

4.          

Понєдєльнік Л.М.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Мостище

 

 

-

Глущик Г.Й.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Залісся

 

 

 

Логопеди шкіл та ДНЗ  

1.

Куява Л.Г.

НВК №2 м.К-Каширського

 

 

 

30 січня - 10 лютого (2 тижні)

Інноваційні технології у початковій освіті

1.          

Калюх В.П.

НВК №1 м.К-Каширського

 

 

     2.              

Приходько Т.В.

ЗОШ І ст..с.Фаринки

 

 

     3.              

Сахарук Г.Є.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Карасин

 

 

 

Творча лабораторія вчителя початкових класів (для вч., які мають педагогічні звання)

1.

Шуйчик С.І.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Раків Ліс

 

 

 

Керівники музичні ДНЗ

1.          

Бащук Л.Л.

ДНЗ с.Підцир’я

 

 

 

Вчителі захисту Вітчизни

1.          

Войтюк І.М.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Карасин

 

 

2.          

Карпук В.Л.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Підцир’я

 

 

 

Вчителі основ здоров'я та ЗВ (основи медичних знань)        

1.

Остапук Т.Г.

НВК №1 м.К-Каширського

 

 

2.

Базильчук Л.К.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Полиці

 

 

3.

Мельник Л.В.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Житнівка

 

 

4.

Сидорук Н.П.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Гута-Боровенська

 

 

 

Вчителі обслуговуючих видів праці

1.          

Деркач М.М.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Бузаки

 

 

2.          

Кашуба Л.І.

ЗОШ І-ІІст.с.Верхи

 

 

 

 

Вчителі курсів духовно-морального спрямування

1.          

Ярощук Н.М.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Нуйно

 

 

2.          

Кондратович О.М.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Соснівка

 

 

3.          

Коваль О.Л.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Житнівка

 

 

4.          

Васковець В.Й.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Раків Ліс

 

 

                                                        

Вчителі української мови і літератури (І, ІІ категорія)

1.          

Бирук Г.І.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Личини

 

 

2.          

Коб В.І.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Теклине

 

 

3.          

Босак Т.І.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Боровне

 

 

4.          

Приймак Н.І.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Раків Ліс

 

 

 

Вчителі зарубіжної літератури та російської мови (І,ІІ категорія)

1.

Демидюк Т.С.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Піщане

 

 

2.

Шепшелей Л.А.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Личини

 

 

3.

Куява К.С.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Хотешів

 

 

4.

Ярошик В.Й.

НВК №2 м.К-Каширського

 

 

5.

Маліцька С.П.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Гута-Камінська

 

 

 

 

Керівники, методисти ПНЗ

1.

Соловей Л.В.

БДЮТ

 

 

                                  

 

13 лютого – 03 березня ( 3 тижні )

 

 

Керівники ЗНЗ (фах: заруб. літ., рос. та іноземні мови)

1.          

Макарчук Н.Є.

НВК №1 м.К-Каширського

 

 

-

Шепшелей Н.В.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Личини

 

 

 

Завідувачі ДНЗ

1.          

Процик Н.В.

ДНЗ с.Пнівне

 

 

2.          

Ткачук Н.М.

ДНЗ с.Підцир’я

 

 

 

Вчителі фізичної культури ( вища категорія, І категорія)

1.          

Бащук І.І.

НВК №2 м.К-Каширського

 

 

2.          

Федорук Ф.П.

НВК №1 м.К-Каширського

 

 

 

Вчителі фізичної культури та захисту Вітчизни

1.          

Денейчук С.В.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Залісся

 

 

2.

Балик В.С.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Полиці

 

 

 

Вчителі музичного мистецтва і художньої культури ( інтегрований курс «Мистецтво»)

1.          

Нивчик В.М.

НВК с.Видричі

 

 

 

Вчителі біології та екології (І – ІІ категорії)

1.

Давидюк О.М.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Підцир’я

 

 

2.

Балик І.В.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Полиці

 

 

 

Вчителі англійської мови (І категорія)

 

Вчителі фізики та астрономії

1.

Козачок І.В.

ЗОШ І-ІІІ ст..сВоєгоща

 

 

2.

Приймак М.В.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Гута-Боровенська

 

 

 

Вчителі історії (І категорія)

1.

Геналюк В.А.

НВК №1 м.К-Каширського

 

 

2.

Найдич В.В.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Грудки

 

 

 

 

Вчителі української мови і літератури ( вища категорія)

1.

Корінчук Л.І.

НВК №2 м.К-Каширського

 

 

2.

Борбич Л.С.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Тоболи

 

 

-

Гоцик М.Л.

ЗОШ І-ІІІ ст..сКарасин

 

 

 

 

20 лютого – 03 березня ( 2 тижні)

 

Вчителі початкових класів «Нова початкова школа»

1.

Дончиць Л.Д.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Раків Ліс

 

 

2.

Найдич Н.В.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Острівок

 

 

 

Вчителі початкових класів «Нова початкова школа»

1.

Лисик С.І.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Соснівка

 

 

2.

Семененко Л.М.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Нові Червища

 

 

3.

Борбіч Г.М.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Тоболи

 

 

 

 

06 березня - 24 березня (3 тижні)

 

Керівники ЗНЗ (фах: українська мова та література)

1.          

Ілляшик О.Л.

ЗОШ І-ІІ ст..Верхи

 

 

2.          

Бабула Г.А.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Хотешів

 

 

 

Вчителі початкових класів (ІІ категорія, спеціалісти)

1.          

Андрусь О.В.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Нуйно

 

 

2.

Кулініч Г.В.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Мельники-Мостище

 

 

3.

Деркач О.В.

НВК с.Видричі

 

 

4

Чубара Г.В.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Стобихівка

 

 

 

Вчителі фізичної культури ( вища категорія, І категорія )

1.          

Остапук В.М.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Бузаки

 

 

2.          

Ханайчук С.В.

ЗОШ І-ІІ ст..Мостище

 

 

 

Вчителі англійської мови ( ІІ категорія)

 

Вчителі хімії ( вища категорія )

 

Вчителі історії ( вища категорія )

       1.          

Гаврилюк Л.Т.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Сошичне

 

 

     2.              

Шумік О.П.

НВК № 2 м.К-Каширського

 

 

 

Вчителі географії та економіки

1.          

Лагода Л.В.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Черче

 

 

 

Вчителі української мови і літератури (вища категорія)

1.          

Борсук Т.Я.

НВК № 1м.К-Каширського

 

 

2.

Яринчук Н.А.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Стобихівка

 

 

-

Марчук Н.Ф.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Нові Червища

 

 

 

Вчителі математики ( І категорія )

1.          

Шевчик В.Ф.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Черче

 

 

2.          

Павлов О.В.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Личини

 

 

 

 

                                              

06 березня – 17 березня

 

Вихователі ДНЗ ( спеціалісти )

1.

Шумік С.І.

ДНЗ с.Полиці

 

 

2.

Костючик Л.С.

ДНЗ с.Видерта

 

 

 

Вихователі ДНЗ ( спеціалісти )

1.

Тараканець С.С.

ДНЗ с.Брониця

 

 

2.

Лов’ян Н.Л.

ДНЗ № 2м. К-Каширського

 

 

 

Вчителі фіз.культури, хореографії та інструктори з фіз. виховання

1.

Костючик Л.С.

ДНЗ с.Грудки

 

 

 

 

27 березня - 14 квітня (3 тижні)

                                  

Керівники ЗНЗ (фах:початкові класи )

1.          

Мельник Л.П.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Оленине

 

 

 

Керівники ЗНЗ (фах:початкові класи )

1.          

Курчик С.М.

НВК № 2 м.К-Каширського

 

 

2.          

Матвійчук А.В.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Підріччя

 

 

 

Вчителі початкових класів, які атестуються на встановлення І або вищої категорії

1.          

Захарчук Н.В.

НВК с.Видричі

 

 

2.

Кадира Г.І.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Боровне

 

 

 

Вихователі ДНЗ ( І категорія)

1.          

Королік Т.Ф.

ДНЗ № 2 м.К-Каширського

.

 

2.

Митчик Л.П.

ДНЗ № 4 м.К-Каширського

 

 

 

Вчителі образотворчого мистецтва і художньої культури (інтегрований курс «Мистецтво )

1.          

Шумік Н.М.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Залісся

 

 

 

Вчителі правознавства та філосовсько-світоглядних дисциплін

       1.          

Пилипчук В.Є.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Пнівне

 

 

 

 

Вчителі української мови і літератури (вища категорія)

1.          

Дем’яник Н.П.

НВК №2 м.К-Каширського

 

 

2.          

Островська Л.М.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Клітицьк

 

 

3.          

Мушка Р.В.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Пнівне

 

 

 

Вчителі математики ( вища категорія)

1.          

Гунчик Л.Й.

НВК № 1 м.К-Каширського

 

 

     2.              

Коренга І.М.

НВК № 2 м.К-Каширського

 

 

 

Вихователі шкіл-інтернатів та спецшкіл

 

Педагоги-організатори, класні керівники

1.          

Приведенець Р.В.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Видерта

 

 

2.

Дунайчук Л.М.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Підріччя

 

 

-

Шевчик О.В.

НВК с.Видричі

 

 

 

 

27 березня – 07 квітня

 

Вихователі ДНЗ ( спеціалісти )

1.

Дем’яник Н.М.

ДНЗ с.Осівці

 

 

2.

Чирук Л.М.

ДНЗ №2 м.К-Каширського

 

 

 

Шкільні бібліотекарі

1.

Самсонюк Т.І.

ЗОШ І-ІІІ ст..сЗалісся

 

 

2.

Турчик О.С.

НВК № 2 м.К-Каширського

 

 

3.

Козік Н.О.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Підцир’я

 

 

-

Приходько С.Г.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Оленине

 

 

-

Банько Н.В.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Полиці

 

 

 

 

18 квітня - 28 квітня (2 тижні)

 

Вчителі початкових класів «Нова початкова школа»

1.          

Ліпич Н.М.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Теклине

 

 

2.          

Краглік Т.А.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Ворокомле

 

 

 

Вчителі початкових класів «Нова початкова школа»

1.

Чипинюк С.І.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Тоболи

 

 

2.

Назарчук М.Й.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Видерта

 

 

 

Вихователі ДНЗ ( ІІ категорія)

1.

Гальом Т.В.

ДНЗ с.Раків Ліс

 

 

2.

Король О.В.

ДНЗ с.Грудки

 

 

                                                                   

Обласна творча майстерня вихователя-методиста ДНЗ №23 Піддубної Л.А. «Використання методу проектів в освітньому процесі ДНЗ»

 

Вчителі англійської мови ІІ катег., які працюють у ДНЗ та школах І ст..

1.          

Філюк І.І.

НВК № 2 м.К-Каширського

 

 

2.          

Турковець І.П.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Грудки

 

 

 

Вчителі технічних видів праці

1.          

Лебідь С.М.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Ворокомле

 

 

2.          

Веремейчик П.М.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Пнівне

 

 

3.          

Бусько В.В.

НВК № 1 м.К-Каширського

 

 

4.          

Хлистік О.Я.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Черче

 

 

 

Інноваційні технології у викладанні історії

1.          

Дмитрук В.В.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Клітицьк

 

 

     2.              

Шліхта В.В.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Нуйно

 

 

 

Вчителі української мови і літератури (І, ІІ категорія)

 

Вчителі інформатики ( олімпіадні задачі )

1.          

Гарбуз М.І.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Сошичне

 

 

2.          

Зубач А.С.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Ворокомле

 

 

 

Практичні психологи та соціальні педагоги

1.          

Мівшук С.Й.

НВК №2 м.К-Каширського

 

 

     2.              

Чмух О.В.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Воєгоща

 

 

     3.              

Мосійчук А.Ф.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Нуйно

 

 

 

 

10 травня - 26 травня (3 тижні)

 

 Керівники ЗНЗ (фах: суспільні дисципліни  )

1.          

Решетовський І.І.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Грудки

 

 

2.          

Корінчук А.М.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Брониця

 

 

 

Вчителі початкових класів ( ІІ категорія, спеціалісти )

1.          

Мазурик О.А.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Великий Обзир

 

 

2.          

Гордійчук Г.І.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Видерта

 

 

3.          

Дем’яник В.В.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Осівці

 

 

4.          

Пащук О.В.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Оленине

 

 

 

Вчителі фізичної культури ( ІІ категорія, спеціалісти )

1.          

Антонюк В.С.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Видерта

 

 

 

Вчителі фізичної культури та захисту Вітчизни

1.          

Приходько С.В.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Піщане

 

 

2.          

Демидюк О.О.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Брониця

 

 

3.          

Макаревич П.В.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Гута-Боровенська

 

 

 

Вчителі музичного мистецтва і художньої культури ( інтегрований курс «Мистецтво»)

1.          

Пилипчук С.В.

ЗОШ І ст..с.Волиця

 

 

 

Вчителі географії та економіки

1.

Ліщук Л.В.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Оленине

 

 

2.

Кадира Л.А.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Тоболи

 

 

 

 

Вчителі історії  ( І категорія )

1.          

Козюра М.В.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Теклине

 

 

     2.              

Балицький С.І.

ЗОШ І-ІІІ ст.с.Брониця

 

 

     3.              

 

 

 

 

 

Вчителі української мови і літератури (вища категорія)

1.

Чоп Г.Д.

НВК с.Видричі

 

 

2.

Дроздик С.І.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Пнівне

 

 

3.

Митчик Г.Ф.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Грудки

 

 

 

Вихователі шкіл-інтернатів та спецшкіл

 

Вчителі зарубіжної літератури та російської мови (вища категорія)

1.

Бегаль І.В.

НВК № 2 м.К-Каширського

 

 

2.

Єфімчук В.І.

НВК № 1 м.К-Каширського

 

 

 

 

15 травня – 26 травня ( 2 тижні)

 

Вихователі ДНЗ ( спеціалісти )

1.

Дмитрук Н.О.

ДНЗ № 2 м.К-Каширського

 

 

2.

Мазурик Л.В.

ДНЗ № 4 м.К-Каширського

 

 

3.

Найдич Л.В.

ДНЗ с.Грудки

 

 

 

Вихователі ДНЗ ( спеціалісти )

1.

Пахачук Г.В.

ДНЗ с.Осівці

 

 

2.

Корінчук С.І.

ДНЗ с.Хотешів

 

 

3.

Літвінчук Т.О.

ДНЗ с.Брониця

 

 

 

 

                                                 29 травня – 16 червня ( 3 тижні )

 

Керівники ЗНЗ (фах: природничі дисципліни)

1.          

Заєць Г.В.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Підцир’я

 

 

 

Вчителі початкових класів ( ІІ категорія, спеціалісти )

1.          

Варчук Л.М.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Полиці

 

 

2.

Муц Н.В.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Підріччя

 

 

 

Вчителі початкових класів ( ІІ категорія, спеціалісти )

1.

Дмитрук Т.А.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Великий Обзир

 

 

2.

Пархомович Н.Ф.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Видерта

 

 

3.

Клодчик Г.М.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Качин

 

 

4.

Фарина Г.Р.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Пнівне

 

 

 

Вчителі біології, екології та хімії

1.

Павлович Т.В.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Теклине

 

 

2.

Гордійчук Л.П.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Верхи

 

 

 

 

Вчителі англійської мови ( вища категорія)

1.

Федорук С.Г.

НВК № 1м.К-Каширського

 

 

 

Вчителі географії та природознавства

1.

Тарасюк С.М.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Оленине

 

 

2.

Помаліна А.А.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Полиці

 

 

3.

Понедільник Н.С.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Добре

 

 

 

Вчителі фізики та астрономії

1.

Козік Б.Й.

НВК № 1 м.К-Каширського

 

 

2.

Приходько Р.В.

ЗОШ І-ІІІ ст..сПнівне

 

 

 

Вчителі математики та фізики

1.

Хомич Р.М.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Залісся

 

 

2.

П’явка Л.С.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Соснівка

 

 

 

Педагоги-організатори, класні керівники

1.

Мороз Т.А.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Оленине

 

 

2.

Ліпич В.А.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Підбороччя

 

 

3

Розсадюк О.О.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Великий Обзир

 

 

 

 

 

29 травня – 09 червня

 

Вихователі-методисти ДНЗ ( за посадою)

1.

Матвійчук Н.В.

ДНЗ с.Видерта

 

 

2.

Хаймик О.А.

ДНЗ с.Брониця

 

 

 

Практичні психологи та соціальні педагоги

1.

Петрук С.П.

ДНЗ № 2 м.К-Каширського

 

 

2.

Балабаш Л.М.

ДНЗ № 4 м.К-Каширського

 

 

3.

Кузьмич Т.В.

ДНЗ с.Гута-Боровенська

 

 

4.

Придатко Н.М.

ДНЗ с.Хотешів

 

 

 

 

19 червня -  30 червня (2 тижні)

 

Вчителі початкових класів «Нова початкова школа»

1.          

Кубара Т.П.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Залісся

 

 

2.          

Грицак Л.М.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Качин

 

 

3.          

Кузьмич О.Д.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Піщане

 

 

 

Вчителі початкових класів «Нова початкова школа»

1.          

Зрум Г.Т.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Полиці

 

 

2.

Хирилюк Н.В.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Сошичне

 

 

 

 

Вчителі технічних видів праці

1.          

Калюх А.С.

СЮТ

 

 

     2.              

Ізвук С.П.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Гута-Камінська

 

 

     3.              

Федчик Л.М.

МНВК

 

 

     4.              

 

 

 

 

 

Вчителі української мови і літератури (І, ІІ категорія)

1.

Найдич С.Я.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Грудки

 

 

2.

Кузьмич С.М.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Гута-Боровенська

 

 

3.

Карпук Н.І.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Житнівка

 

 

4.

Давидюк Г.А.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Нові Червища

 

 

 

Вчителі математики, які працюють за новими програмами

1.          

Сень І.М.

НВК №1 м.К-Каширського

 

 

 

Шкільні бібліотекарі

1.          

Літвін Н.В.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Клітицьк

 

 

     2.              

Смітюх Н.М.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Боровне

 

 

     3.              

Сидорчук Л.П.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Брониця

 

 

-

Сидорчук Н.П.

ЗОШ І-ІІІ ст.с.Воєгоща

 

 

 

Керівники гуртків ПНЗ ( без визначення профілю)

1.          

Матич Ю.А.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Качин

 

 

     2.              

Нивчик В.М.

СЮТур

 

 

 

Вчителі інформатики (он-лайн технології навчання)

1.          

Шумік Л.М.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Верхи

 

 

2.          

Пащук В.В.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Гута-Боровенська

 

 

 

Вчителі, які працюють за інклюзивною формою навчання

 

І півріччя. План 206

 

 

 

ІІ півріччя

 

4 вересня - 22 вересня (3 тижні)

 

Вчителі образотворчого мистецтва і художньої культури (інтегр. Курс «Мистецтво»)

1.          

Муцуєва Є.М.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Видерта

 

 

2.          

Остапук А.П.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Осівці

 

 

 

Вчителі біології та екології ( вища категорія ) 

1.

Гузь Р.Д.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Раків Ліс

 

 

2.

Гавриленко О.М.

НВК № 2 м.К-Каширського

 

 

 

 

Вчителі англійської мови ( вища категорія )

     1.              

Копотун Н.Д.

НВК с.Видричі

 

 

     2.              

Капуза Л.П.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Видерта

 

 

 

Вчителі географії та природознавства

1.          

Василюк Ю.А.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Нуйно

 

 

2.          

Лукашик І.В.

ЗОШ І-ІІІ ст..с. Ворокомле

 

 

3.          

Дроздик О.І.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Пнівне

 

 

4.          

Ілюшик Н.Ф.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Личини

 

 

 

Вчителі  історії ( І, ІІ категорії)

1.          

Приходько А.А.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Тоболи

 

 

2.          

Куницька Л.П.

ЗОШ І-ІІІ ст.с.Нові Червища

 

 

3.          

 

 

 

 

 

Вчителі математики (вища категорія)

1.          

Шворак А.О.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Підцир’я

 

 

 

Вчителі німецької мови

1.          

Савчук Н.Г.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Черче

 

 

2.          

Балицька В.В.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Брониця

 

 

3.          

Лєбєдєва О.М.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Гута-Камінська

 

 

4.          

Семенюк Г.П.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Боровне

 

 

 

Вихователі груп продовженого дня та пришкільних інтернатів

1.

Зубач Т.М.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Раків Ліс

 

 

2.

Макарук І.П.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Раків Ліс

 

 

3.

Мороз Т.І.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Оленине

 

 

4.

Тарисюк С.В.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Оленине

 

 

 

 

                        11 вересня – 22 вересня

 

Вчителі початкових класів «Нова початкова школа»

1.          

Юрчик Н.С.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Теклине

 

 

2.          

Банзерук Н.Я.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Воєгоща

 

 

 

Вчителі початкових класів «Нова початкова школа»

1.

Мартинюк Н.П.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Радошинка

 

 

2.

Юрчик Л.В.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Теклине

 

 

3.

Кузьмич І.М.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Житнівка

 

 

 

Керівники музичні ДНЗ

1.          

Дмитрук О.С.

ДНЗ с.Карасин

 

 

 

 

 

 

25 вересня - 6 жовтня (2 тижні)

 

Інноваційні технології у початковій освіті

1.          

Савчук Т.В.

НВК №1 м.К-Каширського

 

 

2.          

Ткачик Ю.В.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Черче

 

 

3.          

Федорович Л.П.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Верхи

 

 

 

Творча лабораторія вчителя початкових класів (для вчителів, які мають педагогічні звання )

1.          

Ходаковська Г.М.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Брониця

 

 

2.          

Кухтей Н.М.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Бузаки

 

 

 

Інноваційні технології в дошкільній освіті

     1.              

Михайлова І.А.

ДНЗ №2 м.К-Каширський

 

 

 

Вчителі української мови і літератури  ( І, ІІ категорії)

     1.              

Матвійчук Н.М.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Видерта

 

 

     2.              

Кратік С.М.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Тоболи

 

 

     3.              

Понедільник Р.С.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Мостище

 

 

 

Вчителі обслуговуючих видів праці

1.          

Солоха Л.З.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Раків Ліс

 

 

2.          

Сіжук Н.В.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Залісся

 

 

 

Вчителі курсів духовно-моральног спрямування

1.          

Кошелюк Л.П.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Нуйно

 

 

2.          

Кобак Л.П.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Ворокомле

 

 

3.          

Карпік Н.Ф.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Раків Ліс

 

 

4.          

Жовнір О.А.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Підріччя

 

 

 

Авторські курси вчителя-методиста к. п. н. Т.В. Бернацької

 

Вчителі зарубіжної літератури та російської мови ( І,ІІ катеорія)

1.          

Невар Л.Д.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Рудка-Червинська

 

 

2.          

Шевчик Г.Р.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Черче

 

 

3.          

Лошик Л.І.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Сошичне

 

 

4.          

Понеділок І.В.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Бузаки

 

 

5.          

Горбачевська О.М.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Нуйно

 

 

 

Практичні психологи та соціальні педагоги

1.

Шевчик Н.О.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Підцир’я

 

 

2.

Лагода В.С.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Черче

 

 

3.

Кузьмич Л.М.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Піщане

 

 

 

Вчителі інформатики

1.

Шевчик В.А.

МНВК

 

 

2.

Шелепук В.Г.

НВК № 2 м.К-Каширського

 

 

 

 

 

 

09 жовтня - 27 жовтня (3 тижні)

 

Керівники ЗНЗ (фах: фізика, матем., інформатика)

 

Вчителі початкових класів, які атест. на встановл. І або вищої категорії

1.          

Лосюк Ю.І.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Тоболи

 

 

2.

Шевчик І.С.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Підріччя

 

 

 

Завідувачі ДНЗ

1.          

Деркач О.І.

ДНЗ № 4 м.К-Каширського

 

 

2.          

Федчик С.В.

ДНЗ с.Брониця

 

 

3.          

Остапчук З.І.

ДНЗ с.Воєгоща

 

 

 

Вчителі фізичної культури ( вища, І категорія )

1.          

Ковальчук В.В.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Брониця

 

 

2.

Сидорук Н.П.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Хотешів

 

 

 

Вчителі музичного мистецтва і художньої культури (інтегрований курс «Мистецтво»)

1.          

Кубара С.М.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Залісся

 

 

-

Снопик А.П.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Пнівне

 

 

 

Вчителі англійської мови ( І категорія )

1.

Сорока К.В.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Теклине

 

 

 

Вчителі фізики та астрономії

1.          

Федік В.І.

ЗОШ І-ІІІ ст..сБоровне

 

 

2.          

Глодік М.Ф.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Хотешів

 

 

 

Вчителі математики (вища категорія)

1.          

Остапук О.В.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Бузаки

 

 

 

Вчителі математики та фізики                                                                                

1.

Юрчик Г.А.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Теклине

 

 

 

Вчителі української мови і літератури (вища категорія)

1.

Клімчук Т.М.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Боровне

 

 

2.

Геліч Г.І.

ЗОШ І-ІІІ ст..сЧерче

 

 

 

Педагоги-організатори, класні керівники

1.

Дячок В.С.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Залісся

 

 

2.

Сидорук В.М.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Підріччя

 

 

 

 

 

 

 

30 жовтня - 17 листопада (3 тижні)

 

Керівники ЗНЗ (фах: українська мова та література)

1.          

Костючик В.В.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Ворокомле

 

 

2.          

Шиліпук Н.А.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Гута-Камінська

 

 

 

Вчителі початкових класів (ІІ категорія, спеціалісти)

1.          

Мартинюк В.І.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Підбороччя

 

 

     2.              

Яренчук А.Ф.

ЗОШ І-ІІ ст..с.Стобихівка

 

 

     3.              

Пікуль І.О.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Полиці

 

 

     4.              

Царик Н.Ф.

НВК с.Видричі

 

 

 

Вчителі історії (вища категорія)

1.          

Мельник Н.Д.

НВК № 2 м.К-Каширського

 

 

2.          

Демидюк С.П.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Брониця

 

 

 

Вчителі англійської мови (вища категорія)

1.          

Пахачук Н.В.

НВК № 1 м.К-Каширського

 

 

2.          

Шаран Т.Ф.

НВК № 2 м.К-Каширського

 

 

 

Вчителі хімії (І і ІІ категорії)

1.          

Птачик Н.М.

ЗОШ І-ІІІ ст.с.Хотешів

 

 

 

Вчителі української мови і літератури (вища категорія)

1.          

Колодій В.М.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Воєгоща

 

 

2.

Приходько Г.В.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Тоболи

 

 

 

Вчителі математики (І категорія)

1.          

Дрипа О.С.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Карасин

 

 

     2.              

 

 

 

 

 

Вчителі зарубіжної літератури та російської мови (вища категорія)

1.

Мельковська Н.В.

ЗОШ І-ІІІ ст..с.Боровне

 

 

2.

Пікуль Л.І.

ЗОШ І-ІІІ ст..сПіщане

 

 

 

Вихователі шкіл-інтернатів та спецшкіл

 

30 жовтня – 10 листопада

 

Вихователі ДНЗ (спеціалісти)

1.          

Цьомах А.М.

ДНЗ №4 м.К-Каширського