28-30 березня 2018 року  на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст..-гімназія» №2 м. Каменя-Каширського відбулася ІІ очна сесія для вчителів, які будуть навчати першокласників у 2018 році ... Читати далі.

16 лютого 2018 року на базі закладу загальної середньої освіти села Боровне  відбувся районний семінар вчителів початкових класів « Розвиток соціальної компетентності на уроках в сучасній школі». Директор школи ... Читати далі.

Заклад загальної середньої освіти  села Раків Ліс, який бере учать  у Всеукраїнському експерименті з розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти відвідали делегації педагогів Любешівського та Ковельського районів.  Гостей радо вітали... Читати далі.

23 січня 2018 року та 31 січня 2018 року на базі закладу загальної середньої освіти села Раків Ліс відбулися семінари керівників шкіл ( директорів , заступників з навчально-виховної роботи) з теми

 

 «Стратегія розвитку: до Нової української школи. Освітній експеримент: пілотування нового стандарту початкової освіти»...  Читати далі