Про організацію у ІІ півріччі 2019 року підвищення кваліфікації педагогічних працівників  у зв'язку із запровадженням Концепції  реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти  «Нова українська школа»

Download
Про організацію у ІІ півріччі 2019 року
Adobe Acrobat Document 282.2 KB
Download
Додаток 4.pdf
Adobe Acrobat Document 846.4 KB


З 10  жовтня 2019 року розпочалось навчання вчителів початкових класів, які у 2021-2022 навчальному році будуть навчати учнів 1-х класів (4 хвиля)  відповідно до Концепції «Нова українська школа та Державного стандарту початкової освіти. 

 

                


НУШ: Діти – на канікули, вчителі – на навчання

Школа завжди залишається важливим етапом у житті людини… Тут навчають читати, писати, співати, щось створювати, досліджувати, спілкуватись, зрештою просто жити. 

Нова українська школа – це ключова реформа МОН. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті. Вчителя початкових класів можна віднести до особливої категорії педагогів. Адже, саме на їхні плечі лягає відповідальність за втілення ідей освітньої реформи. 

До 1 вересня ще далеко? Але у вчителя 1 класу ще стільки справ попереду! Діти – на канікули, вчителі – на навчання. Саме з метою удосконалення роботи вчителя НУШ, було проведено тренінг-навчання вчителів 1 класу, організоване районним методичним кабінетом. З нами працювали найкращі регіональні тренери: Ніщик М.В. – методист РМК, Рудчик Т.А. – вчитель початкових класів ЗОШ І-ІІІ ст. с.Раків-Ліс, завідувач РМК – Подшивалкіна Л.П.

І що ми тут тільки не творили! Кожна група створила свою емблему у світлі НУШ: кораблики, сонячні промені, квіти, золотий ключик… Ми намагались мислити, як діти, працювали за інноваційними формами роботи. А ще опрацьовували зміст модельних програм – це допоможе вчителю творчо підійти до календарного планування. Заряд енергії отримували від ранкової зустрічі, спілкування у групах, колективного виконання цікавих завдань.

Надзвичайно цікавими і змістовними були заняття, які проводили області тренери: Поліщук Н.А., Ткачук Н.М., Волкова І.Р., Олексюк Т.Ю.

Ткачук Н.М. ознайомила вчителів з аспектами проектної діяльності у початкових класах. Волкова І.Р. розкрила всі можливі види діяльності для досягнення очікуваних результатів. Олексюк Т.Ю. наголосила на особливостях викладання навчальних предметів інтегрованого курсу «Я досліджую світ».

Педагоги ознайомилися з новими Державними стандартами початкової загальної освіти, особливостями організації освітнього середовища орієнтованого на дитину, поглибили розуміння інтегрованого підходу, розвинули навички планування та оцінювання освітніх досягнень учнів.

На завершальному етапі тренінгу групи презентували свої роботи. Це – і створення лепбуків, і модель батьківських зборів, і майстер-клас із «LEGO», і планування тижня за методом «Шість капелюхів»… 

Ми на деякий час стали учнями, із задоволенням стрибали, малювали, мріяли і просто щиро сміялись. Раділи нашим «чудесам», і успіхам педагоги-тренери: Марина Василівна і Тамара Адамівна. Роботу колективу вчителів та тренерів високо оцінила завідувач РМК Подшивалкіна Л.П.

Ми щиро вдячні за майстерність і терпіння всім, хто брав участь у підготовці та роботі тренінгу, зокрема, РМК, ВІППО.

Вчитель – це не лише професія… Це – покликання… Це – вміння працювати з дітьми… Це – самопожертва і готовність змінюватися заради майбутнього. Це – просто любов, яку Вчитель дарує дітям все своє життя…

 

 

 

 

 

 

Заступник з навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІ ступенів с. Підбороччя Хлистік Л. М.

 

 

 

Переглянути фотографії

 


Про організацію у 2019 році підвищення кваліфікації вчителів початкової школи у зв'язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»

Download
165.pdf
Adobe Acrobat Document 430.8 KB
Download
додатки_3,4.pdf
Adobe Acrobat Document 298.1 KB
Download
додатки5,6.pdf
Adobe Acrobat Document 343.5 KB

Вчитель пілотного класу Тамара Рудчик отримала подяку від Міносвіти

 

 

На Волині побувала з візитом очільниця Міністерства освіти і науки України Лілія Гриневич.

Зокрема, 11 березня відбулась зустріч у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки.

 Подякою Міністерства освіти та науки України нагороджена вчитель початкових класів ЗОШ І-ІІІ ст..с. Раків Ліс,  тренер Нової української школи Тамара Рудчик.

 

 Щиро вітаєм нашу колегу з нагородою. Бажаєм подальших творчих успіхів!5 березня 2019  року на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст..- гімназія» №2 м. Каменя-Каширського відбувся тренінг вчителів початкових класів. Протягом дня з педагогами працювала  Оксана Хомич, учитель-методист, учитель початкових класів Новопечерської школи міста Києва, аспірант Київського університету  імені Бориса Грінченка, онлайн учитель у Ukrainian United School, Morden, Manitoba, Canada.

Тренінг сприяв підвищеню рівня самоосвітньої та творчої активності вчителів; формуванню вмінь упроваджувати технології, що рекомендовані для використання в Новій українській школі, в освітню практику.

 

 

 

 

 

Переглянути фотографії

 


Про підвищення кваліфікації вчителів майбутніх 

1-х класів

    Триває процес підвищення кваліфікації педагогічних працівників, які впроваджуватимуть новий Державний стандарт початкової освіти в наступному навчальному році. 

Протягом 24.10.-29.11.2018 року  відбулася очна сесія  вчителів початкової школи, які з   1 вересня 2019 року будуть навчати першокласників. Учасниками тренінгів стали 73 педагоги району. Їх навчали регіональні  тренери  – Марина Ніщик, методист методичного кабінету відділу освіти та Тамара Рудчик, учитель початкових класів ЗЗСО с.Раків Ліс.  Вони    забезпечили високий рівень проведення сесій – тренінгів .          

Програма навчання  побудована  згідно типової програми підвищення кваліфікації вчителів, що складалася з дистанційного онлайн-курсу на порталі EdEra та очного навчання, в межах якого  тренери закріплювали знання педагогів на практиці. Тренінгові заняття проходили згідно графіка. Через залучення до активної діяльності педагоги ознайомилися з особливостями організації освітнього процесу в умовах запровадження Концепції Нової української школи, сучасними методиками  навчання учнів початкових класів, освітнім потенціалом гри LEGO, методикою компетентнісного навчання «Шість цеглинок», проектною діяльністю, моделювали освітнє середовище на засадах компетентнісного та діяльнісного підходів, опрацьовували принципи «педагогіки партнерства».

 Узагальнення  досвіду вчителів Нової української школи представлено в авторських розробках. Матеріали можна використовувати  для роботи в умовах Нової української школи.

 

 

Переглянути фотографії

  28-30 березня 2018 року  на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст..-гімназія» №2 м. Каменя-Каширського відбулася ІІ очна сесія для вчителів, які будуть навчати першокласників у 2018 році ... Читати далі.

16 лютого 2018 року на базі закладу загальної середньої освіти села Боровне  відбувся районний семінар вчителів початкових класів « Розвиток соціальної компетентності на уроках в сучасній школі». Директор школи ... Читати далі.

Заклад загальної середньої освіти  села Раків Ліс, який бере учать  у Всеукраїнському експерименті з розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти відвідали делегації педагогів Любешівського та Ковельського районів.  Гостей радо вітали... Читати далі.

23 січня 2018 року та 31 січня 2018 року на базі закладу загальної середньої освіти села Раків Ліс відбулися семінари керівників шкіл ( директорів , заступників з навчально-виховної роботи) з теми

 

 «Стратегія розвитку: до Нової української школи. Освітній експеримент: пілотування нового стандарту початкової освіти»...  Читати далі