Скачать
7.Масові заходи з учнями.pdf
Adobe Acrobat документ 181.3 KB

VІІ. ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ ПРЕДСТАВНИЦЬКИХ ПЕДАГОГІЧНИХ ТА МАСОВИХ УЧНІВСЬКИХ ЗАХОДІВ.

ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ З ОБДАРОВАНИМИ ДІТЬМИ

 

1.

Забезпечення системи раннього і поетапного виявлення здібних та обдарованих дітей у ДНЗ, ЗНЗ,

постійно поповнювати районний та шкільні інформаційні банки даних «Обдарованість»

Вересень-жовтень

 

Блінова Л.О.,

Ліщинська Л.В.,

керівники ЗНЗ

2.

Координація  діяльності Камінь-Каширської філії Волинського відділення МАН, наукових товариств шкіл нового типу

Протягом року

Блінова Л.О.,

Соловей Л.В.,

Макарчук Н.Є.,

Лисюк Л.В.

3.

Науково-методичний супровід проведення І і ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових та спеціальних дисциплін

 

Жовтень-грудень,

 

Подшивалкіна Л.П.,

Блінова Л.О.,

методисти

4.

Консультування керівників ЗНЗ, МО, НТ, практичних психологів щодо забезпечення психолого-педагогічного супроводу роботи з обдарованими дітьми.

 

Протягом року

Блінова Л.О.,

Олісейчик В.М.

5.

Інструктивні наради щодо підготовки до обласних інтелектуальних турнірів

Вересень,

Жовтень

квітень

Блінова Л.О.,

Денисюк С.Ф.,

Каширець Н.П.,

Рюміна Л.І.

6.

Вивчення стану організації навчально-виховної роботи  з розвитку учнівської обдарованості в  освітніх установах району

Згідно плану роботи відділу освіти

Блінова Л.О.

7.

Заняття районної школи професійного становлення керівника «Організація науково-методичної і науково-дослідницької роботи з розвитку дитячої обдарованості»

 

січень

Подшивалкіна Л.П.,

Блінова Л.О.

Проведення районних масових учнівських заходів,

участь в обласному етапі:

8.

Участь в масових заходах, організованих обласними

позашкільними установами

(ВОМАН, ЦТТУМ, ЦТСЕ)

Протягом року

Методисти,

Соловей Л.В.,

Білінчук М.Б.,

Тищук І.С.

9.

І та ІІ етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад  З базових та спеціальних дисциплін та мовно-літературних конкурсів серед учнів 4-11 класів

 

Жовтень-грудень

 

Блінова Л.О.,

Олісейчик В.М.

10.

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, участь в ІІ етапі

грудень

Блінова Л.О.

11.

Конкурс сучасної української пісні «Срібні дзвіночки»

січень

Олісейчик В.М.

12.

Екологічні конкурси:

„Юний дослідник”

«Екологічних агітколективів»

„Галерея кімнатних рослин”

„В об’єктиві натураліста”

 «Ліси для нащадків»

«Турбота молоді тобі, Україно!»

„Птах року”

Конкурс-огляд екологічних агітбригад

 

березень

квітень

червень

серпень

серпень жовтень

 

квітень

 

 

Каширець Н.П.

13.

Районний конкурс учнівських дослідницьких робіт з краєзнавства „Історія міст і сіл Волині”

лютий

Блінова Л.О.

Тищук І.С.

14.

Районна спартакіада школярів

лютий-листопад

Монець П.С.

15.

Міжнародний інтерактивний  фізичний конкурс „Левеня”

лютий

Костюшко В.С.

16.

Конкурс юних читців творів

березень

Олісейчик В.М.

17.

Міжнародний інтерактивний історичний конкурс «Лелека»

березень

Денисюк С.Ф.

18.

Районні олімпіади серед учнів 4-их класів,

олімпіада з курсу «Основи християнської етики»

(4-7 класи) ,

«Олімпіада юних краєзнавців» (8-9 класи)

 

березень

Ніщик М.В.

Денисюк С.Ф.

Блінова Л.О.

19.

Тиждень дитячої книги

Березень

Рюміна Л.І.

20.

Міжнародна математична гра „Кенгуру”

березень

Рюміна Л.І.

21.

Акція «Подаруй бібліотеці книгу»

березень

Рюміна Л.І.

22.

Районний турнір юних істориків

березень

Денисюк С.Ф.

23.

Районні особисто-командні змагання зі спортивного орієнтування на кубок ім.. Геннадія Яцука

квітень

Тищук І.С.

24.

Літературні конкурси:

- приурочені Шевченківським дням;

- юних літераторів Волині, молодих літераторів Волині

квітень

Макарчук М.А.

25.

Конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням «Об’єднаймося ж, брати мої!»

грудень

Денисюк С.Ф.,

Олісейчик В.М.

26.

Спартакіада допризовної молоді

вересень

Монець П.С.

27.

Військово-патріотичні ігри та фестиваль „Зірниця”, «Джура», «Нащадки козацької слави»

Квітень,  травень

Монець П.С.

 

28.

Екологічний проект соціального спрямування «Турнір із шкільного макулатурінгу»

травень

Рюміна Л.І.

29.

Змагання „Старти надій” серед учнів 7 класу

травень

Монець П.С.

30.

Математична олімпіада ім..М.Кравчука

жовтень

Рюміна Л.І.

31.

Районні конкурси учнівської творчості з образотворчого мистецтва

вересень листопад травень

Ніщик М.В.

32.

Засідання районного клубу «Творча особистість»

(командні інтелектуальні змагання)

січень

Блінова Л.О.,

Соловей Л.В.

33.

Районний фестиваль учнівської творчості

квітень

Олісейчик В.М.,

Соловей Л.В.

34.

Районний конкурс-огляд виробів декоративно-прикладного мистецтва «Народні умільці»

листопад

Олісейчик В.М.,

Соловей Л.В.

35.

Зональні туристсько-спортивні змагання до Всесвітнього Дня туризму

вересень

Тищук І.С.

36.

Районний туристсько-краєзнавчий зліт-змагання серед учнівської  молоді

червень

Блінова Л.О.

Тищук І.С.

37.

Районне учнівське історичне товариство

вересень березень

Денисюк С.Ф.

38.

Районний фотоконкурс «Моя сімя – частинка України»

вересень

Олісейчик В.М.

Соловей Л.В.

39.

Районний конкурс  малюнків на військово-патріотичну тематику «Я вірю в Україну і в свій народ»

вересень

Олісейчик В.М.

Соловей Л.В.

40.

Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

вересень жовтень

Денисюк С.Ф.

41.

Заняття районної школи обдарованих дітей з історії і правознавства

жовтень березень

Денисюк С.Ф.

42.

Районний етап конкурсу „Посміхнемось щиро Вишні”

жовтень

Олісейчик В.М.

43.

Районна виставка-конкурс декоративно-вжиткового мистецтва «Мереживо осінніх барв»

жовтень

Олісейчик В.М.

Соловей Л.В.

44.

Змагання серед учнів 3-4 класів «Веселі старти»

березень

Монець П.С.

45.

Міжнародний інтерактивний конкурс з інформатики  „Бобер”

листопад

Костюшко В.С.

46.

Районний конкурс вокальних ансамблів та ансамблів малих форм «Ми діти твої, Україно!»

листопад

Олісейчик В.М.

Соловей Л.В.

47.

Районна виставка декоративно-вжиткового мистецтва

«Українська національна символіка»

квітень

Олісейчик В.М.

Соловей Л.В.

48.

Всеукраїнський конкурс з російської мови „Лукоморье”

листопад

Парфелюк Ю.М.

49.

Всеукраїнський інтерактивний природничий конкурс «Колосок»

Листопад

Квітень

Блінова Л.О.

50.

Районний конкурс різдвяних композицій «Свят-вечір»

грудень

Олісейчик В.М.

Соловей Л.В.

51.

Районний етап конкурсів з української мови:

- ім..П.Яцика серед учнів 3-11 класів;

- мовно-літературний конкурс ім. Т.Шевченка серед учнів 5-11 класів

 

листопад

березень

 

Макарчук М.А.

Ніщик М.В.

52.

Заочна першість на кращий спортивний туристсько-краєзнавчий похід учнівської молоді

грудень

Тищук І.С.

53.

Конкурс «Кращий читач року»

грудень

Рюміна Л.І.

54.

Всеукраїнський конкурс з іноземної мови:

- англійської мови „Гринвіч”;

- німецької мови „Орлятко”

- французької мови „Галлус”

грудень

Парфелюк Ю.М.

55.

Участь в обласних турнірах юних науковців:

-юних географів, економістів,

-юних фізиків,

-юних істориків, правознавців,

-юних біологів, хіміків,

-юних математиків

-юних журналістів

Вересень,

Жовтень,

березень

Блінова Л.О.,

 

Соловей Л.В.,

Денисюк С.Ф.,

Каширець Н.П.,

Рюміна Л.І.,

Макарчук Н.Є.,

Лисюк Л.М.