ІІ (обласний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року»
№ п/п |
Рік |
Прізвище, ім`я, по батькові, посада |
Навчальний заклад |
Тема роботи |
Досягнення
|
1. |
2009 |
Багнюк Оксана Іванівна, вчитель української мови та літератури |
ЗОШ І-ІІІ ст..с. Пнівне |
|
Учасник конкурсу в номінації «Українська мова і література» |
2. |
2010 |
Карпік Вадим Віталійович, вчитель математики |
ЗОШ І-ІІІ ст..с. Грудки |
Аспекти розробки тестових завдань для підготовки ЗНО з математики |
Учасник конкурсу в номінації «Математика» |
3. |
2010 |
Пугач Роман Іванович, вчитель географії |
ЗОШ І-ІІІ ст..с.Піщане |
Впровадження сучасних інформаційних технологій на уроках географії |
Лауреат конкурсу в номінації « Географія» |
4. |
2010 |
Косей Людмила Василівна, вчитель хімії |
ЗОШ І-ІІІ ст..с.Залісся |
Формування пізнавального інтересу учнів до вивчення хімії з використанням інноваційних форм і методів роботи |
Учасник конкурсу в номінації «Хімії» |
5. |
2011 |
Куриленко Олена Володимирівна, вчитель образотворчого мистецтва |
ЗОШ І-ІІІ ст..с. Раків Ліс |
Формування творчої особистості засобами образотворчого мистецтва |
Учасник конкурсу в номінації «Образотворче мистецтво» |
6. |
2011 |
Грудік Валентина Володимирівна, вчитель початкових класів |
ЗОШ І-ІІІ ст.. с.Пнівне |
Ігрові технології навчання на уроках математики як засіб формування життєвих компетентностей учнів початкової школи |
Учасник конкурсу в номінації « Початкові класи» |
7. |
2011 |
Войчик Людмила Степанівна, вчитель історії |
НВК «ЗОШ І-ІІІст. – гімназія»№2 м. Каменя-Каширського |
Застосування інтерактивних методів на уроках історії як засіб формування комунікативних здібностей |
Фіналіст конкурсу в номінації «Історія» |
8. |
2011 |
Чоп Микола Федорович, вчитель німецької мови |
ЗОШ І-ІІІ ст..с. Бузаки |
Різнобічне використання інтерактивних технологій для розвитку комунікативного мовлення |
Лауреат конкурсу в номінації «Німецька мова» |
9. |
2012 |
Корінчук Лідія Іванівна, вчитель української мови і літератури |
НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія»№2 м. Каменя-Каширського |
Розвиток творчих здібностей на уроках української мови і літератури |
Учасник конкурсу в номінації «Українська мова і література» |
10. |
2012 |
Каширець Віталій Васильович, вчитель фізичної культури |
НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей»№1 м. Каменя-Каширського |
Створення позитивної мотивації до розвитку фізичних якостей та впровадження методу колового тренування на уроках фізичної культури |
Лауреат конкурсу в номінації «Фізична культура» |
11. |
2012 |
Шумік Наталія Миколаївна, вчитель етики |
ЗОШ І-ІІІ ст..с. Залісся |
Організація пізнавальної діяльності на уроках етики |
Учасник конкурсу в номінації «Етика» |
12. |
2013 |
Артемук Оксана Олегівна, вчитель музичного мистецтва |
НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія»№2 м. Каменя-Каширського |
Художньо-педагогічне спілкування як метод керування музичним сприйманням школярів |
Фіналіст конкурсу в номінації « Музичне мистецтво» |
13. |
2013 |
Синицька Людмила Андріївна, вчитель французької мови |
ЗОШ І-ІІІ_ст..с.Нуйно |
Використання тестового матеріалу на уроках іноземної мови |
Лауреат конкурсу в номінації «Французька мова» |
14. |
2013 |
Ратнюк Тетяна Павлівна, вчитель інформатики |
ЗОШ І-ІІІ ст.. с.Хотешів |
Використання психологічних прийомів та методів на уроках інформатики |
Фіналіст конкурсу в номінації « Інформатика»
|
15. |
2014 |
Пугач Роман Іванович, вчитель географії |
ЗОШ І-ІІІ ст.с.Піщане |
Використання інформаційно-комунікаційних технологій у процесі вивчення географії |
Лауреат конкурсу (ІІ місце) в номінації « Географія» |
16. |
2014 |
Прокопчук Роман Петрович |
ЗОШ І-ІІІст.с.Полиці |
Впровадження інформаційно-комп`ютерних технологій |
Лауреат конкурсу (ІІ місце) в номінації « Директор школи»
|
17. |
2014 |
Гундерич Оксана Степанівна, вчитель світової літератури |
ЗОШ І-ІІ ст..с.Підбороччя |
Впровадження інтерактивних форм і методів роботи на уроках світової літератури |
Номінант конкурсу в номінації «Світова література»(« Кращий сільський вчитель») |
18. |
2014 |
Демидюк Тетяна Михайлівна, вчитель початкових класів |
НВК №2 м.Каменя-Каширського |
Розвиток креативного мислення шляхом впровадження педагогічних інновацій в системі початкової освіти |
Дипломант конкурсу в номінації « Початкові класи» |
19. |
2015 |
Митчик Галина Федосіївна, вчитель української мови та літератури |
ЗОШ І-ІІІ ст..с. Грудки |
Розвиток критичного мислення учнів на уроках української мови та літератури |
Номінант конкурсу в номінації «Українська мова і література» ( « Учитель –практик») |
20. |
2015 |
Дубровський Андрій Анатолійович, вчитель образотворчого мистецтва |
НВК «ЗОШ І-ІІІ ст..- гімназія»№2 м.Каменя-Каширського |
Дизайн як творчий метод художнього проектування |
Дипломант конкурсу в номінації «Образотворче мистецтво» |
21. |
2015 |
Галас Людмила Василівна, вчитель хімії |
ЗОШ І-ІІІ ст..с. Раків Ліс |
Формування та розвиток критичного мислення на сучасному уроці хімії |
Номінант конкурсу в номінації «Хімія» ( « Учитель –практик») |
22. |
2015 |
Гель Анатолій Олегович, вчитель правознавства |
ЗОШ І-ІІ ст..с. Гута-Камінська |
Використання мультимедійних технологій на уроках правознавства з метою формування в учнів елементів правової культури та правомірної поведінки |
Номінант конкурсу у номінації «Правознавство» (« Відкриття року») |